DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Sponsorzy, Partnerzy, Wystawcy Firmowi i Indywidualni, Patroni Medialni, Kluby, Grupy, Zespoły, Media, Publiczność – DZIĘKUJEMY, że byliście z nami! Tegoroczna, jakże udana impreza była naszym WSPÓLNYM SUKCESEM!

Prawie ćwierć tysiąca różnych pojazdów, kilka tysięcy osób, które przewinęły się przez nasz event tego dnia, łącznie z torem ponad 10 hektarów, na którym odbywały się atrakcje związane z naszym wydarzeniem. Tegoroczna edycja AUTO MOTO SHOW Toruń  była największym tego typu wydarzeniem w północnej części Polski. Do tego najważniejsza rzecz, bardzo wysoki poziom zadowolenia i pozytywnych emocji niezwykle licznie zgromadzonej na imprezie publiczności.

Ten sukces nie byłby jednak możliwy, gdyby nie szerokie grono firm i instytucji, które obdarzyły nas zaufaniem i w różnych formach wsparły organizowane przez nas wydarzenie.

AMS Toruń 2022 Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Głównym Partnerem eventu była wypożyczalnia sportowych aut KicksteRent z Lubicza pod Toruniem, prowadzona przez znanego youtubera Sebastiana “Kickstera” Kraszewskiego i jego żonę Joannę.

Sponsorami wydarzenia byli: ODF – firma z sług ubezpieczeniowych i finansowych oraz Studio Tatuażu MĘDRZEC z Osieka n. Notecią oraz firma Auto-Moto CELMER Jerzy.

Partnerzy imprezy: Fundacja FUN and DRIVE, Jumper Polska, TAURUS Ochrona, Świat Reklamy z Torunia, eBilet.pl, MotoPark Toruń, Awix RacingArena, FT SKAUT, Motorsport Trophy – Serie Samochodowe, Mercedes Toruń Club, Hotel Filmar****, Ochotnicza Straż Pożarna w Toporzysku.

Wystawcy firmowi AMS Toruń 2022: sieć sklepów Dbam o Auto, K26 – kompleks przy ul. Kociewskiej 26 w Toruniu, w ramach którego funkcjonują firmy Jangraf, Performance Detailing i Autoshield, Moto Gurek, Pako Racing, Kapral-Car, Alugo, Royal Stickers i SklepOpon.com.

Patronami medialnymi imprezy byli: Kickster TV, JazdaMiejska.pl, SieScigam.pl oraz portale Motole.pl i Mototeams.pl wchodzące w skład grupy Blue Whale Press.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY i zapraszamy do współpracy przy kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach.