WYSTAWCY I PARTNERZY

Pokaż swoje Auto lub swoją Firmę!

Wystawcy, którzy zaprezentują się na Auto Moto Show Toruń dzielą się na dwie podstawowe grupy:

Opcja SPONSOR/PARTNER WYDARZENIA

Nie musicie wystawiać swojego stoiska na naszym evencie, żeby się na nim zaprezentować!!! Wasza Firma może zostać PARTNEREM lub SPONSOREM AUTO MOTO SHOW TORUŃ!!! Możemy zaprezentować Waszą Markę i ofertę m.in. poprzez:

  • naszą stronę internetową;
  • nasze kanały w serwisie społecznościowym Facebook i oficjalne wydarzenie na FB;
  • ekspozycję materiałów reklamowych na obiekcie podczas wydarzenia (np. banery, flagi, ulotki);
  • możliwość zorganizowania konkursu dla uczestników wydarzenia i publiczności związanego z Waszą Marką;
  • dodatkową promocję w administrowanych przez nas portalach internetowych (portale motoryzacyjne/motorsportowe + ich fanpage w serwisie Facebook).

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

  • możliwość wykonania dobrych jakościowo materiałów reklamowych oraz ich projektów  w atrakcyjnych cenach;
  • bardzo atrakcyjne PAKIETY REKLAMOWE, zawierające opcję reklamy również w ramach innych naszych licznie organizowanych wydarzeń (zawody, treningi, cykle sportowe, zloty) oraz w naszych mediach (portale motoryzacyjne i motorsportowe, kanały na FB) wraz z możliwością rozszerzenia opcji o reklamę w mediach, z którymi blisko współpracujemy (m.in. kolejne portale motoryzacyjne i prasa).

Firmy zainteresowane współpracą z nami, mogą otrzymać drogą e-mail opracowaną graficznie OFERTĘ WSPÓŁPRACY. Potrzebujcie taki katalog, żeby móc go przedstawić swojemu szefowi, wspólnikom, pracownikom działów marketingu, etc.? NAPISZCIE DO NAS!

Firmy i Marki zainteresowane udziałem w AUTO MOTO SHOW Toruń 2021, a także szerszą współpracą zapraszamy do kontaktu.
Tel.: (+48) 605 58 57 51
e-mail: kontakt@ams-torun.pl


SPONSORZY

Główny Sponsor

AUTO-MOTO CELMER JERZY

Renomowany, istniejący już od 1988 roku warsztat samochodowy w Toruniu, korzystający z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego, posiadający w swojej szerokiej gamie usług, m.in.: naprawy blacharskie i lakiernicze, naprawy mechaniczne pojazdów, kompleksowe naprawy powypadkowe, wymianę i naprawę opon, przeglądy bieżące i okresowe stanu technicznego pojazdów, wymianę olejów i innych płynów eksploatacyjnych, serwis klimatyzacji, autoholowanie. Rodzinna firma prowadzi też dwie stacje diagnostyczno-kontrolne, w których realizuje takie usługi jak: badania techniczne pojazdów, przeglądy rejestracyjne pojazdów, odczyty z drogomierzy, sprzedaż nalepek ekologicznych DEKRA.


Sponsor wydarzenia

STUDIO TATUAŻU MĘDRZEC

Znajdująca się w Osieku nad Notecią pracownia specjalizuje się m.in. w tatuowaniu w stylu orientalnym, komiksowym, manga anime, sięgając po wiele motywów związanych z Japonią i jej kulturą. Studio wykonuje też prace surrealistyczne czy abstrakcyjne, nie boi się żadnych wyzwań, nawet najbardziej nietypowych koncepcji swoich klientów.


PARTNERZY

Główny Partner

DEVIL-CARS.PL

Przejazdy po torach wyścigowych sportowymi autami dla każdego, realizacja eventów firmowych.


EBILET.PL

Lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Platforma sprzedaży biletów współpracuje z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez. Firma zapewnia kompleksową obsługę wydarzenia od momentu jego ogłoszenia aż do zakończenia eventu.


MOTOPARK TORUŃ


ŚWIAT REKLAMY

Agencja reklamowa z 15-letnim doświadczeniem, produkcja reklam zewnętrznych i wewnętrznych połączona z montażem, druk wielkoformatowy, banery, kasetony, szyldy, neony, tablice i tabliczki informacyjne, pylony, gabloty, roll-upy, reklama na pojazdach, cięcie laserem, grawerowanie, frezowanie, flagi i maszty.


TAURUS OCHRONA


TOMASZ NIEJADLIK MEDIA

Agencja Eventowa i Medialna zajmująca się m.in. organizacją wydarzeń sportowych, realizacją eventów i szkoleń dla firm, organizacją i prowadzeniem konferencji prasowych, oferująca ponadto szeroką gamę usług reklamowych, działania z zakresu Public Relations, marketingu, budowy i prowadzenia stron internetowych.


WYSTAWCY (FIRMY)

AUTO SPA GUZIK

Salon pielęgnacji aut, car detailing, lakiernia, folie ochronne, przyciemnianie szyb, oklejanie samochodów, wrapping, personalizacja aut, renowacja skór, wymiana szyb, sklep z kosmetykami samochodowymi, wynajem aut na uroczystości.


KUJAWSKI TRUCK CENTER

Autoryzowany dealer i serwis samochodów ciężarowych marki Mercedes Benz Truck z siedzibą w Rogówku k. Torunia. Dealer prowadzi sprzedaż nowych ciężarówek, w tym należącego do grupy Daimler Fuso Cantera, a także samochodów używanych oraz naczep.


MOTO GUREK

Wynajem busów, aut dostawczych lawet samochodowych i przyczep, sprzedaż używanych części samochodowych, autokomis, wulkanizacja dla aut osobowych i ciężarowych, mechanika pojazdowa, wymiana olejów, sprzedaż opon, akumulatorów i filtrów.


PAKO RACING

Dealer marek Stels, CF Moto i RM, punkt serwisowy BRP (Sieci Dealer ATV), serwisem motocykli, ATV, UTV oraz sprzętu wodnego z 10-letnim doświadczeniem, chip tuning, modyfikacje elektroniki w pojazdach, pełna gama usług serwisowych.


PITBIKE.PL

Sklep, który jest jednym z największych salonów Pit Bike’ów w Polsce, oferujący szeroką gamę minicrossów oraz quadów, a także motocykle do ścigania się na asfalcie. Niezależnie od wzrostu, wieku i preferencji – w tym miejscu każdy znajdzie idealną maszynę dla siebie.


AWIX RACING ARENA