AMS Toruń po raz trzeci!

Już 03 września w toruńskim MotoParku kolejna edycja największego moto show w północnej części Polski, jednego z największych tego typu wydarzeń w kraju.

ZAPRASZAMY na trzecią edycję wyjątkowego spotkania z motoryzacją – jeszcze większą, jeszcze ciekawszą, z jeszcze lepszymi maszynami!
Elitarna wystawa pojazdów w kilkunastu strefach tematycznych, motorsport, pokazy, prezentacje, goście specjalni, rodzinny piknik z motoryzacją – dużo atrakcji dla każdego! 

W jednym miejscu na otwartej przestrzeni toruńskiego MotoParku zaprezentują się różne, wyjątkowe oblicza motoryzacji – począwszy od legend, nawet stuletnich zabytków na współczesnych supersamochodach kończąc. 

TAuto Moto Show Toruń to nie tylko wystawa, to również szereg dynamicznych pokazów także na torze samochodowym! Mało tego, to wydarzenie w trakcie którego każdy będzie miał możliwość odbycia przejazdów u boku kierowców rywalizujących w wyczynowym sporcie samochodowym lub nawet żeby samemu zasiąść za kierownicami wyjątkowych samochodów!
Do swojej firmowej strefy i na fotele swoich aut po raz kolejny zaprosi Was również znany youtuber Sebastian “KICKSTER” Kraszewski. Również z nim będziecie mogli odbyć ekscytujące przejazdy po nitce toruńskiego toru! Spotkacie też innych znanych pasjonatów motoryzacji – influencerów, zawodników, dziennikarzy motoryzacyjnych.
Nasz event to nie tylko ekskluzywna wystawa aut i szereg atrakcji na torze. To też RODZINNY PIKNIK Z MOTORYZACJĄ, na którym mile widziane są całe rodziny, w tym też najmłodsi. Na nich będzie czekała specjalna STREFA DLA DZIECI, w której znajdzie się m.in. najdłuższy w Polsce dmuchany zamek, zdalnie sterowane modele aut i animatorzy zabaw!
To wszystko i wiele więcej już 03. września w MOTOPARKU TORUŃ!

Bilety w cenach od 20 złotych!
AUTO MOTO SHOW TORUŃ 2023:
– strefy wystawowe, m.in.: SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, Firmowa, Klubowa, AmCars, JDM, Cabrio, Strefa KICKSTERA
– ELITARNY ZLOT Aut i Motocykl dobranych w oparciu o staranną selekcję!
– przejazdy dla publiczności po Torze Toruń za kierownicami samochodów z wypożyczalni KicksteRent u boku youtubera Sebastiana “KICKSTERA” Kraszewskiego i profesjonalnych instruktorów techniki jazdy
– goście specjalni
– DRIFT TAXI – przejazdy dla publiczności po Torze Toruń u boku doświadczonych kierowców driftingowych
– pokazowe przejazdy po torze maszyn przygotowanych do rallycrossu, autocrossu, rajdów i wyścigów samochodowych, driftingu, zawodów typu time attack i track day, a także sportu motocyklowego
– prezentacje wyjątkowych aut i motocykli
– wybory najciekawszych pojazdów wydarzenia w kilku kategoriach
– RODZINNY PIKNIK Z MOTORYZACJĄ – dużo atrakcji dla wszystkich
– Przejażdzki dla publiczności, w tym najmłodszych, na mini-motocyklach (pit-bike’ach) oraz quadach na specjalnie przygotowanym na terenach zielonych Mini-Torze
– Strefa dla dzieci – najdłuższy w Polsce dmuchany zamek, animatorzy zabaw, zdalnie sterowane modele RC i inne atrakcje
– konkursy z nagrodami, promocje
– imprezę poprowadzą: Mariusz Luda (dziennikarz i prezenter Radia Eska, spiker wydarzeń motoryzacyjnych), Sebastian “KICKSTER” Kraszewski (youtuber motoryzacyjny, osobowość medialna), Tomasz Niejadlik (dziennikarz motoryzacyjny, organizator i komentator wydarzeń motoryzacyjnych, główny organizator AMS Toruń).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.