O NAS

Od pikników rodzinnych po mistrzostwa świata

Głównym organizatorem AUTO MOTO SHOW TORUŃ jest firma Tomasz Niejadlik MEDIA, działająca m.in. w branży eventowej, reklamowej i medialnej, prowadząca również Motorsport Trophy, czyli jedną z wiodących polskich organizacji zajmujących się prowadzeniem cykli torowych dla kierowców. Właściciel firmy i jednocześnie pomysłodawca oraz główny szef AMS Toruń – Tomasz Niejadlik, to bardzo doświadczony organizator, działacz sportowy i społeczny, instruktor, dziennikarz, komentator sportowy, pasjonat motorsportu. W ciągu 25 lat pracy przy organizacji wydarzeń brał udział w realizacji ponad 500 imprez o charakterze sportowym, motoryzacyjnym, charytatywnym, muzycznym, rozrywkowym, integracyjnym i edukacyjnym, w większości pełniąc przy tym naczelne funkcje.

Do tego momentu był głównym organizatorem lub osobą ze ścisłego kierownictwa  około 300 wydarzeń motoryzacyjnych i zawodów w ramach sportów motorowych. Działał również w strukturach Polskiego Związku Motorowego, a także zasiadał w zarządach kilku klubów sportowych i innych stowarzyszeń, pełniąc w nich też najważniejsze funkcje – prezesa i wiceprezesa. Pełnił również ważne funkcje przy organizacji wydarzeń sportowych w ramach innych dyscyplin, m.in. lekkoatletyki i szermierki, także zawodów w randze mistrzostw świata i Europy. Organizował również szereg wydarzeń o charakterze charytatywnym, muzycznym, rozrywkowym, integracyjnym i edukacyjnym. Aktualnie jest nie tylko dyrektorem AUTO MOTO SHOW Toruń i organizacji Motorsport Trophy, ale również prezesem Klubu Sportu Dziennikarzy Polskich oraz Honorowym Prezesem Mercedes Toruń Club, stowarzyszenia, którego był założycielem i wieloletnim prezesem.

Głównym Partnerem wydarzenia jest wypożyczalnia sportowych aut KicksteRent, prowadzona przez znanego youtubera motoryzacyjnego Sebastiana „Kickstera” Kraszewskiego i jego żonę. Firma od 2019 spełnia marzenia motoryzacyjne wielu swoich klientów, którzy w nich odbywają niezapomniane podróże i wypady po mieście, jeżdżą nimi na spotkania biznesowe, randki… Te wyjątkowe maszyny niektórym towarzyszą podczas bardzo ważnych życiowych momentów – wieczorów kawalerskich a nawet ślubów. Firma aktualnie posiada w swojej ofercie osiem samochodów, przy czym ta flota ciągle się poszerza. W trakcie eventu do dyspozycji innych uczestników wydarzenia i widzów będą wszystkie pojazdy z wypożyczalni KicksteRent, które znaleźć będzie można w specjalnej Strefie Kickstera. Każdy będzie mógł przejechać się nimi po Torze Toruń, zarówno jak pasażer, jak i kierowca. W tej strefie będzie można spotkać również samego Sebastiana, poznać go, porozmawiać, zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Kickster tego dnia chwyci też za mikrofon.

W skład grupy organizującej Auto Moto Show Toruń wchodzą również inne osoby mające bogate doświadczenie organizacyjne, wyniesione także z najważniejszych zawodów sportowych odbywających się w Polsce, tych najwyższej międzynarodowej rangi. W naszym zespole jest szereg pasjonatów, prawdziwych miłośników wielu dziedzin motoryzacji i motorsportu. Nasza grupa to mieszanka doświadczenia, profesjonalizmu i rutyny z młodzieńczą energią, fantazją i optymizmem. Wszystkich nas  łączy motopasja i zamiar wspólnego zorganizowania naprawdę wyjątkowej imprezy, która w kolejnych latach już na stałe wpisze się w kalendarze wydarzeń organizowanych w Grodzie Kopernika.