O NAS

Od pikników rodzinnych po mistrzostwa świata

Głównym organizatorem AUTO MOTO SHOW TORUŃ jest grupa Motorsport Trophy od 2018 roku organizująca szereg cykli i innych wydarzeń w zakresie sportu samochodowego, w tym między innymi popularne serie torowe Time Attack Trophy i Track Day Trophy. Do 2020 roku organizacja prowadziła Ogólnopolską Ligę Driftingową „Drift Trophy” / Driftingowy Puchar Polski „Drift Trophy”. W ubiegłorocznym sezonie we wszystkich zawodach i treningach organizowanych przez grupę wzięły udział w sumie 324 osoby z ponad 400, które zgłaszały swój akces. W tym zakresie w roku 2020 byliśmy największą tego typu organizacją w kraju, działającą poza oficjalnymi strukturami Polskiego Związku Motorowego. Numerem 1 wśród tego typu grup byliśmy też w zakresie ilości prowadzonych cykli i organizowanych wydarzeń.

Na czele grupy Motorsport Trophy stoi jej pomysłodawca założyciel Tomasz Niejadlik, bardzo doświadczony organizator, działacz sportowy i społeczny, instruktor, dziennikarz motoryzacyjny, pasjonat motorsportu. Do tego momentu ma on na swoim koncie około 230 wydarzeń motoryzacyjnych i motorsportowych, których był głównym organizatorem lub jednym z głównych organizatorów. Działał również w strukturach Polskiego Związku Motorowego, a także zasiadał w zarządach kilku klubów sportowych i innych stowarzyszeń, pełniąc też w nich najważniejsze funkcje – prezesa i wiceprezesa. Pełnił również ważne funkcje przy organizacji wydarzeń sportowych w ramach innych dyscyplin, m.in. lekkoatletyki i szermierki, także zawodów w randze mistrzostw świata i Europy. Organizował również szereg wydarzeń o charakterze charytatywnym, muzycznym, rozrywkowym, integracyjnym i edukacyjnym. Aktualnie jest nie tylko dyrektorem generalnym grupy Motorsport Trophy, ale też  prezesem Klubu Sportu Dziennikarzy Polskich i wiceprezesem jednego z klubów lekkoatletycznych.

Współorganizatorem AMS Toruń jest firma Devil-Cars.pl, organizująca w całej Polsce eventy, w trakcie których niemal każdy może zasiąść za kierownicami wyjątkowych, ekskluzywnych sportowych aut. „Devilsi” tego typu motoryzacyjne marzenia pomogli spełnić już tysiącom osób. 04 września będą u nas z niemalże całą swoją „flotą”, tak więc również podczas naszej imprezy wszyscy chętni będą mogli skorzystać z ich oferty i poczuć skoki adrenaliny i endorfin, związane z jazdą supersamochodami po Torze Toruń.   

W skład grupy organizującej Auto Moto Show Toruń wchodzą również inne osoby mające bogate doświadczenie organizacyjne, wyniesione także z najważniejszych zawodów sportowych odbywających się w Polsce, tych najwyższej międzynarodowej rangi. W naszym zespole jest szereg pasjonatów, prawdziwych miłośników wielu dziedzin motoryzacji i motorsportu. Nasza grupa to mieszanka doświadczenia, profesjonalizmu i rutyny z młodzieńczą energią, fantazją i optymizmem. Wszystkich nas  łączy motopasja i zamiar wspólnego zorganizowania naprawdę wyjątkowej imprezy, która w kolejnych latach już na stałe wpisze się w kalendarze wydarzeń organizowanych w Grodzie Kopernika.