AMS TORUŃ

Nadjeżdża trzecia edycja AUTO MOTO SHOW TORUŃ!

Największe tego typu wydarzenie w północnej części Polski!
Jedno z największych moto show w kraju!

Przed rokiem otworzyliśmy nowy rozdział w historii toruńskich eventów motoryzacyjnych. Inauguracyjna edycja AMS Toruń była pierwszym tego typu wydarzeniem na terenie Polski Północnej. W jednym miejscu na otwartej przestrzeni zgromadziliśmy wyjątkowe pojazdy reprezentujące różne oblicza motoryzacji – począwszy od legend, kilkudziesięcioletnich zabytków na współczesnych supersamochodach takich marek jak Lamborghini czy Ferrari kończąc. Ubiegłoroczna, druga edycja wydarzenia była jeszcze większa, jeszcze ciekawsza, z jeszcze bardziej niezwykłymi maszynami.

AMS 2021: 250 pojazdów, 2 tysiące osób

W trakcie AMS Toruń 2021 zaprezentowało się w sumie 200 aut oraz ponad 50 motocykli i quadów. Tego dnia w MotoParku pojawiło się w sumie blisko 2 TYSIĄCE OSÓB. To łączna liczba widzów, w tym niebiletowanych dzieci, wystawców, obsługi stoisk, klientów naszego ubiegłorocznego Partnera, czyli firmy Devil-Cars.pl, gości specjalnych, a także obsługi wydarzenia.

AMS 2022: setki zgłoszeń maszyn, 4 tysiące fanów motoryzacji

Do udziału w drugiej edycji AMS Toruń otrzymaliśmy ponad 500 zgłoszeń pojazdów. Poddaliśmy je starannej selekcji i po raz kolejny wybraliśmy około 250 szczególnych maszyn. W wydarzeniu łącznie wzięło udział już 4 TYSIĄCE miłośników motoryzacji, co sprawiło, że  nasz event dołączył do wąskiej grupy największych wydarzeń motoryzacyjnych odbywających się w ubiegłym roku w Polsce.

Od maluchów po supercary

Zakładamy, że nasz najbliższy event, który odbędzie się 03 września 2023r., będzie jeszcze bardziej ekscytującą imprezą. Nie zabraknie wielu nowości w programie. Główny plac obiektu po raz kolejny zostanie podzielony na kilkanaście stref wystawowych. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna wystawa była jeszcze ciekawsza od poprzednich edycji. Samochody, motocykle, pojazdy buggy oraz ATV i UTV… Wśród prezentowanych modeli nie zabraknie prawdziwych unikatów.

Podobnie z pokazami i innymi atrakcjami na torze, których będzie jeszcze więcej i będą jeszcze bardziej różnorodne. Nie zabraknie też strefy z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

Poznaj Kickstera, przejdź się jego autami

Głównym Partnerem tegorocznego eventu, podobnie jak przed rokiem. będzie bardzo popularny youtuber motoryzacyjny Sebastian „Kickster” Kraszewski i prowadzona przez niego w Lubiczu k. Torunia wypożyczalnia sportowych aut KICKSTERENT. W Strefie Kickstera zobaczycie wszystkie jego samochody, w tym niemal legendarnego już Opla Omegę, do którego Sebastian ma szczególny sentyment. Co więcej, widzowie AMS Toruń będą mogli tego dnia przejechać się po torze każdym autem z wypożyczalni KicksteRent, zarówno na prawym fotelu, jak i za kierownicą! Wszystko pod okiem Sebastiana i wykwalifikowanych instruktorów techniki jazdy i sportu samochodowego!

Mało tego! Sebastian Kraszewski tego dnia chwyci nie tylko za kierownicę, ale też za mikrofon.  Poprowadzi naszą imprezę wraz z prezenterem i dziennikarzem Radia Eska – Mariuszem Ludą oraz pomysłodawcą i głównym szefem AMS Toruń – Tomaszem Niejadlik.

To wszystko już 03 września 2023r. w MotoParku Toruń! ZAPRASZAMY!

AUTO MOTO SHOW TORUŃ 2023:
– strefy wystawowe, m.in.: SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, Firmowa, Klubowa, AmCars, JDM, Cabrio, Strefa KICKSTERA
– ELITARNY ZLOT Aut i Motocykl dobranych w oparciu o staranną selekcję!
– przejazdy dla publiczności po Torze Toruń za kierownicami samochodów z wypożyczalni KicksteRent u boku youtubera Sebastiana “KICKSTERA” Kraszewskiego i profesjonalnych instruktorów techniki jazdy
– goście specjalni
– DRIFT TAXI – przejazdy dla publiczności po Torze Toruń u boku doświadczonych kierowców driftingowych
– pokazowe przejazdy po torze maszyn przygotowanych do rallycrossu, autocrossu, rajdów i wyścigów samochodowych, driftingu, zawodów typu time attack i track day, a także sportu motocyklowego
– prezentacje wyjątkowych aut i motocykli
– wybory najciekawszych pojazdów wydarzenia w kilku kategoriach
– RODZINNY PIKNIK Z MOTORYZACJĄ – dużo atrakcji dla wszystkich
– Przejażdżki dla publiczności, w tym najmłodszych, na mini-motocyklach (pit-bike’ach) oraz quadach na specjalnie przygotowanym na terenach zielonych Mini-Torze
– Strefa dla dzieci – najdłuższy w Polsce dmuchany zamek, animatorzy zabaw, zdalnie sterowane modele RC i inne atrakcje
konkursy z nagrodami, promocje
– imprezę poprowadzą: Mariusz Luda (dziennikarz i prezenter Radia Eska, spiker wydarzeń motoryzacyjnych), Sebastian “KICKSTER” Kraszewski (youtuber motoryzacyjny, osobowość medialna), Tomasz Niejadlik (dziennikarz motoryzacyjny, organizator i komentator wydarzeń motoryzacyjnych, główny organizator AMS Toruń).
BILETY w cenach od 30 złotych!

Regulamin wydarzenia