AMS TORUŃ

Nadjeżdża druga edycja AUTO MOTO SHOW TORUŃ! 

Przed rokiem otworzyliśmy nowy rozdział w historii toruńskich eventów motoryzacyjnych. Inauguracyjna edycja AMS Toruń była pierwszym tego typu wydarzeniem na terenie Polski Północnej. W jednym miejscu na otwartej przestrzeni zgromadziliśmy wyjątkowe pojazdy reprezentujące różne oblicza motoryzacji – począwszy od legend, kilkudziesięcioletnich zabytków na współczesnych supersamochodach takich marek jak Lamborghini czy Ferrari kończąc.

AMS 2021: 250 pojazdów, 2 tysiące osób

W trakcie AMS Toruń 2021 zaprezentowało się w sumie 200 aut oraz ponad 50 motocykli i quadów. Tego dnia w MotoParku pojawiło się w sumie blisko 2 TYSIĄCE OSÓB. To łączna liczba widzów, w tym niebiletowanych dzieci, wystawców, obsługi stoisk, klientów naszego ubiegłorocznego Partnera, czyli firmy Devil-Cars.pl, gości specjalnych, a także obsługi wydarzenia.

Od maluchów po supercary

Zakładamy, że tegoroczny event, który odbędzie się dokładnie rok po pierwszej edycji, 04 września 2022r., będzie jeszcze bardziej ekscytującą imprezą. Nie zabraknie wielu nowości w programie, w tym chociażby przejażdżek pitbike’ami i quadami dla publiczności na specjalnie wytyczonym do tego terenie. Główny plac obiektu po raz kolejny zostanie podzielony na kilkanaście stref wystawowych. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna wystawa była jeszcze ciekawsza od ubiegłorocznej. To event, na którym zobaczycie zarówno pojazdy użytkowe, jak i te przygotowane do wyczynowego sportu samochodowego, zarówno zdalnie sterowane modele aut w skali 1:10, jak i potężne ciężarówki. Samochody, motocykle, pojazdy buggy oraz ATV i UTV… Wśród prezentowanych modeli nie zabraknie prawdziwych unikatów.

Podobnie z pokazami i innymi atrakcjami na torze, których będzie jeszcze więcej i będą jeszcze bardziej różnorodne. Nie zabraknie strefy z licznymi atrakcjami dla najmłodszych, w tym toru ze zdalnie sterowanymi modelami RC, sportowych zabaw i dmuchanych zamków. 

Poznaj Kickstera, przejdź się jego autami

Głównym Partnerem tegorocznego eventu będzie bardzo popularny youtuber motoryzacyjny Sebastian „Kickster” Kraszewski i prowadzona przez niego w Lubiczu k. Torunia wypożyczalnia sportowych aut KICKSTERENT. W Strefie Kickstera zobaczycie wszystkie jego samochody, w tym niemal legendarnego już Opla Omegę, do którego Sebastian ma szczególny sentyment. Co więcej, widzowie AMS Toruń będą mogli tego dnia przejechać się po torze każdym autem z wypożyczalni KicksteRent, zarówno na prawym fotelu, jak i za kierownicą! Wszystko pod okiem Sebastiana i wykwalifikowanych instruktorów techniki jazdy i sportu samochodowego!

Mało tego! Sebastian Kraszewski tego dnia chwyci nie tylko za kierownicę, ale też za mikrofon.  Poprowadzi naszą imprezę wraz z legendarnym głosem polskiego driftingu i byłym dziennikarzem TVN Turbo – Łukaszem „Jubym” Ptaszyńskim oraz pomysłodawcą i głównym szefem AMS Toruń – Tomaszem Niejadlik.

To wszystko już 04. września 2022r. w MotoParku Toruń! ZAPRASZAMY!

AUTO MOTO SHOW TORUŃ 2022:

  • strefy wystawowe, m.in.: Strefa Kickstera, SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning, Moto, Firmowa, Klubowa, AmCars, Made in Japan, Cabrio
  • przejazdy dla publiczności po Torze Toruń na prawych fotelach oraz za kierownicami sportowych samochodów z wypożyczalni KICKSTERENT, takich jak Tesla Model 3 Performance, Toyota GR Supra, Dodge Challenger R/T, Audi RS3, Chevrolet Camaro Cabrio, Ford Mustang
  • DRIFT TAXI – przejazdy dla publiczności po Torze Toruń u boku doświadczonych kierowców driftingowych
  • pokazowe przejazdy po torze maszyn przygotowanych do rallycrossu, autocrossu, rajdów i wyścigów samochodowych, driftingu, zawodów typu time attack i track day, a także sportu motocyklowego
  • tor zdalnie sterowanych modeli RC
  • mini tor do przejazdów quadami i pibike’ami dla publiczności
  • prezentacje w zakresie bezpieczeństwa, symulatory dachowania, symulator zderzeniowy, waga przeciążeniowa
  • goście specjalni
  • strefa rozrywki dla dzieci z animatorami zabaw i najdłuższym w Polsce dmuchanym zamkiem
  • szereg konkursów z nagrodami, promocji i wiele innych atrakcji.