TOR

Pokazy, drift taxi, przejazdy autami Kickstera dla publiczności!

AUTO MOTO SHOW Toruń to nie tylko statyczna wystawa. To również szereg dynamicznych pokazów także na torze samochodowym. W pokazowych przejazdach zaprezentują się m.in. maszyny stworzone do rajdów, wyścigów płaskich, rallycrossu, driftingu, a także wyścigowe motocykle. 

To wydarzenie w trakcie którego każdy będzie miał możliwość odbycia ekscytującej przejażdżki sportowym autem po torze samochodowym. Podczas bloków Drift Taxi na prawe fotele aut do profesjonalnego driftingu publiczność zaproszą doświadczeni zawodnicy specjalizujący się w jeździe w kontrolowanym poślizgu. 

Gdyby ktoś wolał samemu pognać po torze setki koni mechanicznych, to dzięki firmie KicksteRent prowadzonej przez znanego youtubera motoryzacyjnego Sebastiana „Kickstera” Kraszewskiego, też będzie miał na to szansę! Do dyspozycji gości eventu będą wszystkie sportowe samochody z jego wypożyczalni. Na osoby, które tego dnia zdecydują się na tego typu przejażdżkę po torze, będą czekały: Tesla Model 3 Performance, Toyota GR Supra, Dodge Challenger R/T, Audi RS3, Chevrolet Camaro Cabrio oraz Fordy Mustangi w różnych wersjach. Jeżeli ktoś nie będzie czuł się na siłach, żeby samemu zmierzyć się z tak szybką maszyną, będzie mógł skorzystać z przejazdu na prawym fotelu u boku doświadczonych instruktorów techniki jazdy oraz sportu samochodowego, a być może nawet samego Sebastiana! 

AMS Toruń jest doskonałą okazją, ażeby sobie lub komuś bliskiemu sprawić wspaniały prezent w postaci torowej przygody za kierownicą wyjątkowego samochodu! Co więcej, przy okazji będzie można poznać również samego Kickstera, porozmawiać z nim, zrobić sobie u jego boku pamiątkowe zdjęcia!