MOTOCYKLE, QUADY i POJAZDY SSV na stoisku Pako Racing

Poznajcie maszyny CFMOTO i sprawdzonego dealera tej marki! Firma PAKO RACING, mająca swoją aktualną siedzibę w podtoruńskiej Brzozówce, po raz kolejny zaprezentuje się na AUTO MOTO SHOW Toruń. 

Na tegorocznej edycji naszego eventu pokaże głównie maszyny zyskującej coraz większą popularność w naszym kraju marki CFMOTO. Na ich stoisku będziecie mogli zobaczyć m.in. polską premierę motocykla MT800, a także modele cl-X700, Mt650, Nk650 oraz quady CF850/ Cf625/Cf520 i U Force 1000.

Marka CFMOTO powstała w 1989 roku. Przez cały okres swojej działalności dążyła do nieustannego rozwoju, co zaowocowało stworzeniem wielu znakomitych modeli, zyskujących coraz większe grono fanów na całym świecie. Aktualnie zespół badawczo-rozwojowy CFMOTO składa się już z ponad 200 pracowników działających w pięciu krajach. Ma również wspólne studio rozwojowe z KTM-em, co przekłada się między innymi na coraz większe zaangażowanie firmy w sport. CFMOTO ma poważne aspiracje, ażeby być nie tylko marką dobrych maszyn do jazdy na co dzień, ale właśnie też żeby stać się poważnym globalnym graczem w świecie motorsportu.

CFMOTO poza motocyklami posiada też szeroką gamę pojazdów ATV i SSV.

Chcecie bliżej poznać te maszyny i szerszą ofertę dealera – firmy Pako Racing? Koniecznie odwiedźcie ich stoisko na AUTO MOTO SHOW Toruń 2022.

Zapraszamy również na fanpage Pako Racing, a w najbliższych dniach także na nową stronę firmy.