MOTO GUREK i Maksym Guranowski ponownie na AMS Toruń

Podobnie jak przed rokiem do grona wystawców firmowych, którzy zaprezentują się 04 września w toruńskim MotoParku dołączyła firma motoryzacyjna Moto Gurek z podtoruńskiego Grębocina.

Firma ma w swojej ofercie m.in.:

– wynajem busów, aut dostawczych, lawet samochodowych i przyczep (w tym przyczepa kempingowa);

– sprzedaż używanych części samochodowych do samochodów różnych marek;

– wulkanizację dla aut osobowych i ciężarowych;

– mechanikę pojazdową; 

– wymianę olejów;

– sprzedaż opon, akumulatorów i filtrów.

MOTO GUREK poza tym, że jest jednym z naszych wystawców firmowych, to dodatkowo zapewnia nam wsparcie logistyczne, w postaci busów udostępnianych na potrzeby organizacji szeregu wydarzeń, w tym również AMS Toruń.

Gdybyście chcieli bliżej poznać ofertę firmy Moto lub już teraz z niej skorzystać, to zapraszamy na stronę http://www.motogurek.pl/.

Podczas naszego eventu na ich stoisku spotkacie również MAKSYMA GURANOWSKIEGO, czyli utalentowanego nastoletniego kierowcę, mającego na swoim koncie m.in. miejsca na podium rund Mistrzostw Polski Rallycross, a także jego Fiata Seicento 1.1 RX. Kierowcę i jego broń do walki w krajowym czempionacie będziecie mogli zobaczyć nie tylko w przestrzeni wystawowej, ale też na torze w trakcie pokazowych przejazdów. Co więcej, niewykluczone, że ktoś z Was będzie mógł tego dnia zasiąść obok niego na prawym fotelu i odbyć z nim tego typu dynamiczny przejazd po toruńskim torze w ramach akcji charytatywnej, która będzie prowadzona podczas AMS Toruń przez grupę zawodników rywalizujących w różnych odmianach sportu samochodowego.