DZIĘKUJEMY, że byliście z nami!

Sponsorzy, Partnerzy, Wystawcy Firmowi i Indywidualni, Patroni Medialni, Kluby, Grupy, Zespoły, Media, Publiczność – DZIĘKUJEMY, że byliście z nami!

Pierwsza edycja AMS Toruń nie doszłaby do skutku, gdyby nie zaangażowanie w nią szeregu Firm, które zaufały nam, doceniły koncepcję organizacji w Toruniu nowej imprezy motoryzacyjnej i zdecydowały się na udzielenie jej wsparcia, zaprezentowanie swojej oferty podczas wydarzenia bądź podjęcie z nami różnych form współpracy. Dzięki temu wspólnie stworzyliśmy event, który w oczach wielu osób był niezwykłym spotkaniem licznych miłośników motoryzacji, ale też – a w zasadzie przede wszystkim – ma przed sobą bardzo duże możliwości rozwoju na przyszłości. Prawie zawsze najtrudniej jest wykonać ten pierwszy krok. Tak było też tym razem, gdyż za pomysłem nie stały jakieś wielkie firmy i marki motoryzacyjne, a jedynie dwoje ludzi z pasją i chęcią do pracy. Wiele rzeczy musieliśmy budować od zera, przetrzeć wiele szlaków. W momencie, gdy już nieco opadł kurz po imprezie, 10 dni po wydarzeniu, stwierdzamy, że UDAŁO SIĘ, było warto podjąć ten wysiłek i zamierzamy kontynuować organizację AMS Toruń, starając się, ażeby każda kolejna edycja była jeszcze większa i lepsza od poprzedniej. Z racji na to, że byliście z nami od początku, czyli wtedy kiedy jest najtrudniej, możemy obiecać, że odpowiednio docenimy to też przy kolejnych edycjach imprezy, jeśli zdecydujecie się na kontynuowanie tej współpracy, na co rzecz jasna mocno liczymy.
Głównym Sponsorem Auto Moto Show Toruń 2021 była toruńska firma Auto Moto Celmer, świadcząca m.in. usługi blacharskie, lakiernicze i mechaniczne, a także prowadząca stacje kontroli pojazdów. Drugim sponsorem było Studio Tatuażu Mędrzec. Partnerzy imprezy to: Devil-Cars.plebilet.plMotoPark ToruńŚwiat ReklamyAwix RacingArenaTaurus Ochrona – Innowacje w bezpieczeństwie i Tomasz Niejadlik MEDIA. Wystawcy firmowi, którzy zaprezentowali się podczas pierwszej edycji AMS Toruń: AUTO SPA GUZIK Detailing Lakiernia Myjnia Folie & SklepKujawski Truck Center Mercedes-Benz – autoryzowany dealer i serwis marek Mercedes-Benz Truck oraz FUSO, MOTO GUREK – wypożyczalnia aut dostawczych, busów, lawet, przyczep, warsztat samochodowy, Pako Racing – dealer marek Stels, CF Moto i RM, punkt serwisowy BRP (Sieci Dealer ATV), serwis motocyklowy, a także PitBike.pl – jeden z największych salonów Pit Bike’ów w Polsce, oferujący szeroką gamę minicrossów oraz quadów, a także motocykle do ścigania się na asfalcie. Patronami medialnymi były portale JazdaMiejskasiescigam.pl, Motole.pl i Mototeams.pl.
Równie duże podziękowania kierujemy również do wielu grup i osób prywatnych, które poprzez swoją obecność i zaangażowanie walnie przyczyniły się stworzenia tego wydarzenia. To właśnie także dzięki Wam został uczyniony duży krok w stronę organizacji w Toruniu dużego i cyklicznego eventu motoryzacyjnego, który zapewne zarówno Wam jak i wielu innym osobom w przyszłości jeszcze niejednokrotnie może zapewnić wiele pozytywnych emocji.
W pierwszej kolejności podziękowania ślemy do klubów i grup, które naprawdę licznie nam towarzyszyły oraz osób, które podjęły się skoordynowania udziału tych ekip na naszej imprezie – prezesów, wiceprezesów i innych klubowiczów: dziękujemy kujawsko-pomorskiej grupie fanów Mazdy MX-5, a zwłaszcza koordynatorowi Rafałowi Górnemu i Łukaszowi Pilarskiemu, który zainicjował kontakt między nami, przedstawicielom pozostałych klubów miłośników Mazd, Toruńska Grupa Camaro, a szczególnie Michałowi Sokołowskiemu, BMW Veteran Club Toruń, z ich grona głównie Arkowi “Grzanemu” Grzankowskiemu, BMW M Power Club Toruń, Poland i Przemkowi Stanikowskiemu, który skoordynował obecność klubu, klubowi Cabrio Warmia i Mazury, a w szczególności Arkowi Łutowiczowi i Mustang Klub Toruń, który co prawda tym razem nielicznie, ale też oficjalnie zagościł na naszym evencie. Dziękujemy również wszystkim pozostałym przedstawicielom klubów, grup i innych ekip, którzy mniej oficjalnie, ale też pojawili się na organizowanym przez nas wydarzeniu. Większość ekip wykazała się wzorową postawą i zaangażowaniem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. W zasadzie tylko jeden klub zachował się w trakcie wydarzenia zupełnie inaczej niż tego oczekiwaliśmy, m.in. szybko opuszczając plac wystawowy, co było naruszeniem zasad udziału w wydarzeniu. Osobiście jest to nam z wielu względów najbliższa grupa, z którą wiele osób nam utożsamia i kojarzy. Wnioski i konsekwencje związane z taką postawą w stosunku do pewnych osób zostaną w zdecydowany sposób wyciągnięte. Dziękujemy za to wielu wystawcom indywidualnym, niezrzeszonym w żadnych grupach, którzy wzięli udział w wydarzeniu i wykazali się właściwą, oczekiwaną od nich postawą. Większość z Państwa rozumie sens takich imprez, jak również swoją rolę w nich względem organizatorów, innych uczestników i przede wszystkim publiczności, która w tym przypadku płacąc za bilety w dużej mierze sfinansowała wydarzenie. Niestety, nie wszyscy rozumieją na czym polegała ich rola, jako wystawców. Część z nich w ogóle nie dojechała na wydarzenie, nie informując nas o fakcie swojej nieobecności i przyczynach. Jeszcze inni zgodę na zaprezentowanie pojazdu potraktowali jako darmowy bilet wstępu na imprezę, co wiązało się z tym, że po paru chwilach zwiedzania terenu imprezy, te osoby bez uzgodnienia z nami opuściły obiekt, naruszając w ten sposób postanowienia komunikatów organizacyjnych – regulaminu eventu. Coś takiego w przypadku, gdzie auta zgłaszane do udziału w wystawie poddawane są ścisłej selekcji absolutnie nie powinno mieć miejsca i mamy świadomość, podobnie jak wielu z Was, że było to największym minusem całej imprezy. Jak już wcześniej obiecaliśmy, także w tym przypadku zostaną wyciągnięte właściwe wnioski i konsekwencje, żeby w kolejnych latach takie sytuacje nie miały miejsca. Niektórzy swoimi postawami już pozbawili się szans zaprezentowania się na kolejnych edycjach AMS Toruń, które – mamy nadzieję – będą jeszcze większe i ciekawsze.
Dziękujemy wystawcom ze Strefy Motorsport, którzy nie tylko zaprezentowali efektowne auta w parku maszyn, ale dodatkowo też jeszcze bardziej efektowne przejazdy po torze. Tutaj szczególne słowa uznania kierujemy do: Michała “Obebo” Przybylskiego, Artura Skotnickiego, Kamila Gagata (wszyscy drifting), Kacpra Raupuka (buggy RaceForces), Maksyma Guranowskiego (rallycross i buggy), Macieja Żwirko, Krzysztofa Wiznera i Adriana Raca (rajdy, cykle torowe), a także ich zespołów oraz ekipy reprezentującej Politechnikę Rzeszowską i PRz Racing Team, która zademonstrowała bolid Formuły Student, rywalizujący w międzynarodowym cyklu pod egidą FIA. Duże słowa uznania kierujemy też do wszystkich innych uczestników, którzy mieli do pokonania wiele kilometrów, żeby wziąć udział w naszym evencie, dziękujemy m.in. Leszkowi i Annie Samluk, Grzegorzowi Lachowiczowi, Tomaszowi Wypych i Michałowi Mincbergowi. Wielu osobom jesteśmy wdzięczni za słowa uznania i podziękowania wyrażane na różne sposoby w trakcie imprezy i po niej, a także budowanie w nas motywacji do dalszego działania. Bardzo cenimy pozytywne opinie o imprezie publicznie wyrażane przez media społecznościowe przez takie osoby z grona uczestników, jak choćby Paweł Pilarczyk, Krzysztof Kędziora czy Joanna Podgórska-Kędziora. Ogromnie cenimy też pracę wykonaną przez naszą obsługę, także wolontariacko. Bardzo dziękujemy: Patrykowi “Eliotowi” Jędrzejewskiemu, którzy objął funkcję wicedyrektora wydarzenia, przewodniczącego jury i koordynatora stref Tuning i Made in Japan, naszemu spikerowi i kolejnemu z jurorów – Łukaszowi Ptaszyńskiego (jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia “Juby”!), koordynatorowi ds. technicznych, czyli Krzyśkowi Czyszkowi, DJ Wei, która zadbała o obsługę muzyczną wydarzenia, niezawodnym strażakom z Ochotnicza Straż Pożarna w Toporzysku, a także Marlenie, Nikoletcie, Magdzie, Natalii i Arturowi. Wielkie dzięki ślemy do licznych przedstawicieli mediów oraz wszystkich pozostałych, którzy okazali nam życzliwość przy organizacji tej imprezy, w tym toruńskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania. OGROMNE PODZIĘKOWANIA kierujemy też w stronę PUBLICZNOŚCI!
Do zobaczenia za rok! My ze swojej strony zrobimy co tylko w naszej mocy, żeby kolejna edycja AMS TORUŃ byłą jeszcze bardziej wyjątkowym wydarzeniem.