PAKO RACING z motocyklami na stoisku w Strefie Firmowej

Autoryzowany dealer marek VOGE, CF MOTO, HISUN, BARTON, THUMPSTAR i VELOCIFERO, będący z nami od pierwszej edycji AMS Toruń, ponownie zaprezentuje maszyny ze swojej oferty na naszym evencie.

PAKO RACING to nasza zaprzyjaźniona firma z podtoruńskiej Brzozówki, dealer kilku marek pojazdów ATV, SSV, UTV, motocykli, pitbike’ów i hulajnog elektrycznych, prowadząca również prężnie działający serwis jednośladów, quadów i sprzętu motorowodnego. Tym razem zaprezentuje u nas kilka motocykli marki VOGE.

PAKO RACING ma ponadto w swojej ofercie modele marek:

– CF MOTO

– HISUN

– BARTON

– THUMPSTAR

– VELOCIFERO (m.in. hulajnogi elektryczne). 

Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem osprzętu do quadów IRON BALTIC oraz autoryzowanym serwisem ROYAL ENFIELD.

Jeżeli więc szukacie bardzo solidnego i niedrogiego sprzętu do pracy w terenie lub offroadowych szaleństw, czy też motocykla do codziennej jazdy po mieście zapraszamy do kontaktu z firmą. 

Sporo modeli dostępnych jest od ręki w ich siedzibie w Brzozówce k. Torunia przy ul. Toruńskiej 3.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy na FANPAGE PAKO RACING (https://www.facebook.com/PakoRacing) oraz do kontaktu pod numeremem telefonu +48 793 676 054, a w drugiej połowie września także na nową stronę pako-racing.pl

POLECAMY!