K26 ponownie w gronie naszych Wystawców Firmowych

K26 to kompleks o powierzchni aż 500m2 przy ul. Kociewskiej 26 w Toruniu, który jest największym i najnowocześniejszym studiem detailingowo-wrappingowym w regionie. Po raz kolejny będą z nami!

Działają w nim trzy ściśle współpracujące ze sobą firmy: AUTOSHIELD.PL JANGRAF i PERFORMANCE DETAILING. Pracujący tam fachowcy kompleksowo zajmą się Waszymi autami w zakresie szeroko pojętej kosmetyki samochodowej oraz stylizacji foliami do zmiany koloru i ochronnymi PPF. To zespół profesjonalistów z przeszło 10-letnim doświadczeniem. Bogate portfolio jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych klientów, więc zachęcamy się do zapoznania się z ich ofertą!

W ubiegłym roku jako ostatni dołączyli do grona naszych wystawców, dosłownie na kilka dni przed wydarzeniem, a i tak wystawili naprawdę efektowne stoisko. W tym POKAŻĄ JESZCZE WIĘCEJ, m.in. McLarena 650S, efektowną G-Klasę, Mercedesa Sprintera w terenowej specyfikacji, złote Camaro i Alfę znaną z poprzednich edycji naszej imprezy w nowej stylizacji. Ponadto zaprezentują na żywo pokaz oklejania folią jednego z tych aut. 

Koniecznie zajrzyjcie na ich stoisko podczas AMS Toruń 2023!