CARMOTIVE.PL w naszej Strefie Firmowej

Prężne rozwijająca się firma, specjalizująca się w finansowaniu i cesji leasingu pojazdów, a także w zakupie aut nowych oraz prowadząca komis samochodów używanych, dołączyła do grona naszych Partnerów. Zapraszamy na ich stoisko!

Carmotive.pl – broker samochodowy, współpracując z dealerami aut wszystkich marek na terenie całej Polski, zapewnia klientom dostęp do wypracowanych przez firmę rabatów na samochody. Doradcy gwarantują profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu zakupu nowego samochodu, począwszy od dokładnej analizy potrzeb klienta, poprzez tworzenie specyfikacji nowego pojazdu, aż po skuteczne negocjacje cen i przygotowanie najlepszych ofert na rynku.

Na stronie internetowej www.carmotive.pl dostępny jest rozbudowany salon online. Klienci mogą wybierać spośród wszystkich marek samochodów korzystając z wygodnego i rozbudowanego interfejsu. 

W ramach swojej oferty, posiadają także sprawdzone auta używane oraz poleasingowe, które zostały starannie przeanalizowane pod względem historii serwisowej, stanu technicznego oraz kondycji blacharsko-lakierniczej. Do aut z certyfikatem jakości, bezpieczeństwa dodaje możliwość dołączenia gwarancji na każdy zakupiony pojazd.

Zespół carmotive.pl jest również komisem samochodowym i posiada bogate doświadczenie w sprzedaży aut używanych. Proces pośrednictwa rozpoczyna się od darmowej wyceny samochodu opartej na aktualnych danych rynkowych, następnie pojazd jest dokładnie weryfikowany pod kątem stanu technicznego i wizualnego. Wspólnie ustalana jest skuteczna strategia sprzedaży, auto jest przygotowywane do sprzedaży, następnie samochód wystawiany jest na portalach sprzedażowych: OTOMOTO/OLX/AUTOPLAC/GRATKA.PL oraz w salonie online: www.carmotive.pl www.carmotive-pl.otomoto.pl

Sprzedający oszczędza czas, który zespół carmotive.pl poświęca na obsługę i kontakt z potencjalnymi kupującymi. Pośredniczy w finalizacji sprzedaży, zapewniając bezpieczne zamknięcie procesu. Dodatkowymi atutami przyciągającymi potencjalnych klientów jest możliwość przyjęcia auta w rozliczeniu, sfinansowania pojazdu oraz przeprowadzenia profesjonalnego procesu zakupu i sprzedaży auta poprzez cesję leasingu.

Jako broker leasingowy wykonują analizę podatkową w oparciu o Nowy Ład oraz doradzają indywidualnie najlepsze rozwiązanie finansowe dla firm na zakup wymarzonego auta. Kompleksowa usługa cechuje się wieloma możliwościami sfinansowania pojazdu, carmotive.pl są gotowi na każde rozwiązanie – leasing operacyjny, pożyczka leasingowa, najem długoterminowy. 

Wyjątkowym ułatwieniem dla Klientów jest oferta kredytu samochodowego dla osób fizycznych, który pozwala Klientom wyjechać tego samego dnia wybranym pojazdem. 

Carmotive.pl aktywnie reaguje na rosnące zapotrzebowanie oferując kompleksowe wsparcie klientom zainteresowanym najmem długoterminowym na auta elektryczne oraz programem dofinansowania „Mój Elektryk”. Zespół nie tylko pomaga w wyborze odpowiedniego pojazdu, ale także dostarcza klientom niezbędnych informacji na temat dostępnych opcji, warunków umowy oraz korzyści wynikających z tego modelu finansowania auta.  

Firma skupiając się na pełnej ofercie, nie zapomina o bezpieczeństwie swoich klientów w każdej sytuacji na drodze. Współpracując z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi wychodzą z propozycją ubezpieczeń z najniższymi składkami gwarantując całkowitą satysfakcję i przyjemność z użytkowania wymarzonego pojazdu. 

Carmotive.pl wyróżnia się przede wszystkim szeroką i różnorodną ofertą, skoncentrowaną na indywidualnych potrzebach klientów. Firma dąży do zapewnienia usług o najwyższym standardzie opartej na dogłębnej wiedzy i doświadczeniu zespołu. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie długotrwałych relacji, w połączeniu z bogatą i kompleksową gamą usług, carmotive.pl tworzy standard obsługi premium.