AUTO GAMMA Toruń i Bydgoszcz na AMS

Do grupy Wystawców Firmowych, którzy zaprezentują się 03 września na naszym evencie, dołączyły punkty sieci AUTO GAMMA z Torunia i Bydgoszczy, czyli specjaliści od świateł samochodowych.

Byli u nas w maju na Ogólnopolskim Zlocie Mercedes-Benz w Toruniu, w czerwcu – na Festiwalu AUTOMANIA we Włocławku, teraz będą na trzeciej edycji AMS Toruń.

Zadbane reflektory to podstawa dobrego wyglądu auta prawdziwego miłośnika motoryzacji, dobre światła to podstawa bezpieczeństwa. W naszej Strefie Firmowej spotkacie specjalistów z tej dziedziny, którzy potrafią sprawić, że każda fura “przejrzy na oczy”. Fachowcy z punktów sieci AUTO GAMMA z Torunia i Bydgoszczy pokażą to na swoim stoisku i opowiedzą o szczegółach.

O jakości ich pracy opowiemy też my, gdyż sami również należymy do szerokiego grona ich ZADOWOLONYCH KLIENTÓW (zdecydowanie POLECAMY!)

Firma świadczy usługi nie tylko w zakresie regeneracji reflektorów, odbłyśników, polerowania lamp, ale też w zakresie TUNINGU ŚWIATEŁ (m.in. oklejanie lamp folią PPF, malowania wnętrz reflektorów, montażu dynamicznych pasków kierunkowskazów, świateł dziennych DRL).

Więcej na temat ich oferty na ich stronach: autogammatorun.pl https://autogammabdg.pl/

a także w niedzielę 03 września w MotoPark Toruń na naszym evencie AUTO MOTO SHOW Toruń!