RUSZYŁ NABÓR POJAZDÓW – zasady selekcji

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń od osób, które chciałyby zaprezentować swoje auta i motocykle podczas trzeciej edycji naszego eventu, która odbędzie się 03 września w toruńskim MotoParku. Masz niezwykłą maszynę?! Pokaż ją na naszej elitarnej wystawie!

Nabór jest w pełni otwarty, każdy może dokonać zgłoszenia swojego samochodu, motocykla lub quada. Być może to właśnie Waszą „perłę” zakwalifikujemy do udziału w wydarzeniu. Przypominamy jednak, że możliwość zaprezentowania się w trakcie tej prestiżowej wystawy otrzymają tylko te pojazdy, które przejdą naszą staranną SELEKCJĘ. 

Chcemy zaprezentować w jednym miejscu różne wyjątkowe oblicza motoryzacji, egzemplarze, które z jakiegoś powodu można uznać za naprawdę unikatowe, niezwykłe, szczególne, takie które naprawdę rzadko można spotkać na ulicach. Założeniem AUTO MOTO SHOW Toruń jest to, że jest to wystawa elitarna. Pojazdy, które zaprezentują się w różnych strefach (m.in. Tuning, SuperCars, AmCars, JDM, Motorsport, Retro, Moto, etc.), będą bardzo starannie wyselekcjonowane z dużej grupy zgłoszonych maszyn.

Do najważniejszych kryteriów decydujących o kwalifikacji należą też nienaganny stan wizualny i co najmniej dobry ogólny stan techniczny, nawet w przypadku pojazdów zabytkowych.

Obowiązkiem właściciela każdego zakwalifikowanego auta lub motocykla jest pobyt pojazdu na wystawie od momentu jej otwarcia (godz. 11.00) aż do oficjalnego zakończenia eventu (godz. 16.00). 

Proces rejestracyjny zostanie w pełni zakończony w drugiej połowie sierpnia. Do tego czasu wszyscy posiadacze zgłoszonych pojazdów otrzymają od nas decyzję informującą o zakwalifikowaniu bądź odrzuceniu zgłoszenia. Pierwsze zaproszenia już zostały wydane.

Wystawcy indywidualni (niefirmowi) nie płacą za udział w wydarzeniu.

Zgłoszeń można dokonywać wysyłając opis auta wraz ze zdjęciami, prezentującymi jego aktualny stan wizualny na nasz adres: kontakt@ams-torun.pl.

Odpowiedzi na ewentualne pytania udzielamy również telefonicznie pod numerem (+48) 605 58 57 51.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.