Studio Tatuażu MĘDRZEC ponownie Sponsorem Auto Moto Show Toruń

Ta firma to solidna i sprawdzona marka, która od dawna wspiera różne organizowane przez nas wydarzenia. Podobnie jak przed rokiem wesprze też AMS Toruń.

STUDIO TATUAŻU MĘDRZEC to wyjątkowa pracownia tatuażu z Osieka nad Notecią (w pobliżu drogi pomiędzy Bydgoszczą a Piłą). Specjalizuje się m.in. w tatuowaniu w stylu orientalnym, komiksowym, manga anime, sięgając po wiele motywów związanych z Japonią i jej kulturą. Interesują Was prace surrealistyczne czy abstrakcyjne? To też nie problem! Studio Krzysztofa Michalskiego nie boi się żadnych wyzwań, nawet najbardziej nietypowych koncepcji swoich klientów. Tak więc jeśli macie swój własny oryginalny pomysł na tatuaż, być może związany z jakimś bardzo sentymentalnym dla Was akcentem, to też właściwe miejsce dla Was. Jeśli szukacie wyjątkowego, być może nawet mocno artystycznego tatuażu dla siebie lub kogoś Wam bliskiego, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z „Mędrcem” poprzez kontakt telefoniczny (693 719 992) lub FANPAGE NA FACEBOOKU (kliknij!).

Co warte jeszcze podkreślenia, właściciel pracowni to prawdziwy motoryzacyjny pasjonat, a zwłaszcza fan japońskiej motoryzacji. Bierze udział w zlotach, ściga się w organizowanych przez nas cyklach sportowych dla kierowców. Na AMS Toruń też będzie jednym ze swoich aut, które zresztą już wcześniej prezentowaliśmy w naszych mediach społecznościowych – bardzo efektownym Lexusem IS400 drugiej generacji.

SPRAWDZONY CZŁOWIEK, SPRAWDZONA FIRMA! POLECAMY!