Kapral-Car wystawcą w Strefie Kickstera

Grono firm, które zaprezentują się 4 września w toruńskim MotoParku cały czas się poszerza. Wśród nich jest już Kapral-Car, czyli duża stacja demontażu pojazdów z Mamlicza k. Barcina. 

Firma Kapral-Car jest legalną stacją demontażu pojazdów. Działa na rynku już prawie od 18 lat. Prowadzi skup samochodów wszystkich marek w każdym stanie technicznym. Kupi od ciebie i odbierze własnym transportem twój samochód bez zbędnej zwłoki. Kapral-Car skupuje auta całe, w stanie dobrym i bardzo dobrym, krajowe i sprowadzone oraz auta na części: powypadkowe, bez prawa rejestracji, uszkodzone, zniszczone, spalone, po powodzi, zalane, skorodowane, do remontu, do naprawy, do lakierowania, do poprawek lakierniczych, do poprawek blacharskich, po wypadku, po stłuczce, po kolizji, sprowadzone, także z Anglii. Firma skupuje nie tylko auta, ale też innego typu pojazdy – maszyny budowlane, rolnicze, motocykle i quady.

Dodatkowo zajmują się również:

– sprzedażą samochodów

– sprzedażą części samochodowych – w sklepie stacjonarnym oraz online – sklep internetowy, Allegro

– zapewnieniem Sieci Zbierania Pojazdów

Firmę wyróżnia dbałość o klienta i kompleksowa obsługa, w szczególności:

– bezpłatna wycena

– legalne dokumenty do wyrejestrowania

– płatność gotówką na miejscu

– bezpłatny odbiór pojazdu z miejsca wskazanego przez klienta

Cały proces sprzedaży lub kasacji auta można przeprowadzić w prosty sposób:

kontaktując się z firmą pod numerami telefonu pod numerami 515111111, 501 551 789 lub 790 200 111 lub wypełniając formularz na stronie https://www.kapral-car.pl/skup-aut/

W celu przygotowania wyceny należy podać podstawowe informacje o pojeździe, marka, model, rocznik, lokalizacja

Po otrzymaniu wyceny można umówić się na odbiór z wybranego miejsca. Transport odbywa się zwykle w ciągu 24h od akceptacji warunków.

Firma Kapral-Car stara się dołożyć swoją cegiełkę w zakresie budowania świadomości o bezpieczeństwie na drodze poprzez współpracę z Strażą Pożarną, szkołami, lokalnymi władzami. Uczestniczą w lokalnych wydarzenia promując bezpieczeństwo. Corocznie współpracują z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy przekazując auto do licytacji. Rekordem jest Fiat 125p podpisany przez Jurka Owsiaka został wylicytowany za rekordową kwotę 37 500zł w roku 2021.

Stoisko Kapral-Car na naszym evencie znajdziecie w Strefie Kickstera, czyli popularnego youtubera, który jest głównym Partnerem tegorocznej edycji AMS Toruń i jednocześnie partnerem tej firmy. Na tym stoisku pojawi się również „Pan Jeżyk”, czyli bardzo nietypowy Citroen Xsara Picasso. Auto było prezentowane m.in. w specjalnym teście na kanale Kickster TV. Jeżeli nie widzieliście tego materiału, nie wiecie, jak wygląda „Pan Jeżyk”, co to za pojazd, to koniecznie musicie odwiedzić naszą imprezę i stoisko Kapral-Car. Zapraszamy!