SklepOpon.com wśród wystawców AMS Toruń 2022

Wieloletnie doświadczenie na rynku, duże i nowoczesne centrum logistyczne, niezwykle szeroka oferta, znakomicie zaprojektowany i funkcjonalny sklep online to tylko część ich atutów. Oto jeden z wiodących internetowych sprzedawców ogumienia w Europie. Poznajcie go bliżej!

Motto marki SklepOpon.com – „Opona ma znaczenie” podkreśla, jak istotną rolę odgrywają opony w kontekście bezpieczeństwa, ale również osiągów i sportowych wrażeń z jazdy. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie, gdzie znajduje się nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni około 10 tys. m2, pozwalające przechowywać nawet 340 tys. sztuk ogumienia.

W ofercie SklepOpon.com dostępne są opony do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, a także motocykli oraz quadów. Sklep oferuje również szeroki wybór felg aluminiowych oraz stalowych.

Dzięki swoim działaniom SklepOpon.com wszedł do czołówki internetowych sprzedawców ogumienia w Europie. Firmę cechuje profesjonalne podejście do klienta – nabywcy mogą polegać na pomocy specjalistów w trakcie doboru modelu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SklepOpon.com działa od 2007 roku, jednak początki działalności firmy sięgają przełomu lat 80. i 90. Na początku lat 90. założyciele firmy nawiązali trwającą do dzisiaj współpracę z największymi koncernami oponiarskimi. Dzięki temu oferta SklepOpon.com obejmuje szeroki wybór modeli ogumienia z klasy ekonomicznej, średniej, a także premium.

Firma od pewnego czasu współpracuje również ze znanym youtuberem Sebastianem „Kicksterem” Kraszewskim, który jest Głównym Partnerem organizowanego przez nas eventu. W związku z tym stoisko SklepOpon.com znajdziecie w jego strefie, obok sportowych aut z wypożyczalni KicksteRent.

Osoby zainteresowane jeszcze bliższym poznaniem firmy, a zwłaszcza zakupem ogumienia do swoich aut, zapraszamy na STRONĘ SKLEPU.