Dbam o Auto nada blasku AMS Toruń 2022

Do grona naszych wystawców firmowych dołączyli prawdziwi fachowcy od kosmetyki samochodowej. Podczas eventu wystawią nie tylko stoisko z produktami, ale też naprawdę wyjątkowe auta. Co więcej, przeprowadzą niezwykły pokaz szybkiego mycia samochodu i zasponsorują nagrody dla uczestników.

Nawet najbardziej niepowtarzalne i luksusowe auto nie zachwyca zbyt mocno, jeśli jest zaniedbane, niezbyt czyste. Z kolei nawet popularny i z pozoru nie wyróżniający się model potrafi robić duże wrażenie, jeżeli tylko nada mu się odpowiedniego blasku. A jak to zrobić? Udać się do prawdziwych fachowców z tej branży i sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Te znajdziecie w blisko 50 punktach w całej Polsce należących do sieci naszego nowego Wystawcy oraz w jego sklepie internetowym dbamoauto.pl.

Firma Dbam o Auto to prężnie rozwijająca się marka na rynku, oferująca bardzo szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków samochodowych oraz kompleksowe szkolenia w zakresie detailingu. Aby oferowane kosmetyki mogły trafić do jak największej rzeszy fanów zadbanych aut, firma w 2020 roku nawiązała współpracę z ogólnopolską siecią sprzedaży liQuido

Ścisła współpraca ze studiem detailingowym posiadającym przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w tej branży, a także szkolenia sprzedawców pod okiem zawodowego detailera i producentów kosmetyków pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów oraz największym wyzwaniom w zakresie dbania o lakier, wnętrza i koła pojazdów.

Co warte też podkreślenia, zamówienia klientów składane poprzez sklep internetowy dbamoauto.pl mogą być bezpłatnie dostarczone do wybranego sklepu stacjonarnego sieci Dbam o Auto.

Jeżeli nie znasz się na kosmetyce samochodowej i nie wiesz, co kupić, żeby odpowiednio zadbać o swoje auto, to też nie jest problemem! Specjalista z dziesięcioletnim stażem odpowie na Twoje pytania i doradzi właściwy dobór kosmetyków. Kontakt pod numerem: 727 727 764.

Zapraszamy również na stronę SKLEPU INTERNETOWEGO.