AMS TORUŃ I KICKSTER ŁĄCZĄ SIŁY!

Bardzo popularny youtuber Kickster, prowadzący kanały o tematyce motoryzacyjnej i wypożyczalnię sportowych aut, został Głównym Partnerem tegorocznego AUTO MOTO SHOW Toruń!

Ta informacja już od pewnego czasu krążyła w mediach społecznościowych, a dzisiaj potwierdzamy ją oficjalnie także w tym miejscu. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że GŁÓWNYM PARTNEREM naszego tegorocznego eventu został Sebastian „Kickster” Kraszewski, którego specjalnie chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, gdyż każdy prawdziwy polski fan motoryzacji z pewnością doskonale kojarzy jego youtubowe produkcje. Tym samym możecie spodziewać się, że  również zapowiedzi naszej imprezy i relacje z niej wielokrotnie zagoszczą w prowadzonych przez Sebastiana mediach społecznościowych. A ich zasięgi są doprawdy imponujące. Wystarczy przypomnieć, że jeden z jego kanałów na YouTubie, KicksterTV, ma w tym momencie już prawie 900 TYSIĘCY SUBSKRYBENTÓW!

Do nawiązania bliskiej współpracy z Kicksterem przekonały nas nie tylko jego zasięgi, ale też fakt, że znamy Sebastiana od kilku lat, często uczestniczy w organizowanych przez nas zawodach cykli torowych Time Attack Trophy i Track Day Trophy i przekonaliśmy się, że podobnie jak my jest on prawdziwym „zajawkowiczem”. To człowiek, który naprawdę kocha motoryzację, zna się na niej i nią żyje. Dlatego też z czystym sumieniem gorąco polecamy Wam prowadzoną przez niego w Lubiczu Górnym k. Torunia wypożyczalnię aut KicksteRent. Chcecie przeżyć niezapomniane chwile za kierownicami kultowych sportowych maszyn, a przy okazji poznać wyjątkowych ludzi, którzy tam pracują, być może nawet samego Sebastiana? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą naszego Głównego Partnera.

Gdybyście przy wypożyczeniu auta akurat nie widzieli się z nim w Lubiczu, to na pewno będziecie mogli spotkać go na naszym evencie 04. września w toruńskim MotoParku. Na tegorocznym AUTO MOTO SHOW Toruń będzie specjalna STREFA KICKSTERA, w której będzie można nie tylko poznać się z Sebastianem, porozmawiać czy sfotografować z nim, ale też zobaczyć wszystkie jego samochody, w tym niemal legendarną już Omegę. Co więcej, wszyscy chętni tego dnia będą mogli przejechać się po torze każdym z aut prowadzonej przez niego wypożyczalni KicksteRent, zarówno na prawych fotelach, jak i samemu zasiadając za kierownicami.

KicksteRent – wypożyczalnia aut sportowych zlokalizowana w Lubiczu Górnym k. Torunia. Założona
w 2019 roku przez youtubera motoryzacyjnego Sebastiana „Kickstera” Kraszewskiego. Stworzona z miłości do motoryzacji. 

Firma powstała, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów, oglądających odcinki z serii Kickster jedzie. Marzeniem Sebastiana było, aby każdy mógł przeżyć te same emocje, które towarzyszą mu podczas realizacji materiałów. Początkowo wypożyczalnię zasilał tylko jeden Mustang, aktualnie we flocie znajduje się 8 samochodów, jednak firma nadal się rozwija. Klienci mogą cieszyć się z jazdy takimi modelami jak Dodge Challenger, Ford Mustang, Toyota Supra czy Audi RS3. Auta towarzyszą klientom zarówno na co dzień, ale także w ważnych dla nich momentach – np. podczas wieczorów kawalerskich lub ślubów. 

To wypożyczalnia, która w zasadzie nie posiada żadnych ograniczeń – samochód może wypożyczyć każda pełnoletnia osoba posiadająca prawo jazdy. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę internetową www.kicksterent.pl/oferta, a także do kontaktu pod numerem telefonu 694 680 069,  poprzez e-mail: wynajem@kicksterent.pl lub social media (@kicksterent).

POLECAMY!