TAURUS OCHRONA Partnerem Bezpieczeństwa AMS Toruń

Bardzo doświadczona, sprawdzona wielokrotnie także przez nas przy organizacji różnych imprez profesjonalna agencja ochrony osób i mienia zabezpieczy w sobotę Auto Moto Show Toruń.

TAURUS OCHRONA to wiodąca marka branży ochrony i zabezpieczeń technicznych. Zatrudnia ponad 1000 osób. Siedziba główna mieści się w Toruniu, ale firma działa zarówno w woj. kujawsko – pomorskim, jak i całej Polsce. Obecnie obsługuje ponad 7 tyś. podmiotów, zabezpieczając obiekty użyteczności publicznej, obiekty ochrony obowiązkowej czy imprezy masowe. Jako jedna z nielicznych firm oferuje usługi dopasowane do poszczególnych sektorów. Jest liderem w zakresie zabezpieczeń farm wiatrowych oraz fotowoltaicznych. Od wielu lat współpracuje z największymi developerami wdrażając rozwiązania zabezpieczeń technicznych, w tym chroniące przed kradzieżami i dewastacjami placów budowy. Ponadto od kilku lat firma ściśle współpracuje z Polską Koleją Państwową w zakresie opracowania planów zabezpieczeń i ochrony CCTV. Rozwija swoje działania, stawiając mocno na rozwój produktów właśnie w obszarze rynku kolejowego.

TAURUS OCHRONA posiada w swej ofercie także usługi wysoce specjalistyczne – detektywistykę czy audyty bezpieczeństwa. 

Aby zapewnić swym klientom najlepszą dostarczaną jakość usług, firma działa zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania, który zobowiązuje do ciągłego doskonalenia efektywności procesów jakościowych w organizacji. O jakości działań świadczą chociażby normy ISO, które spełnia TAURUS OCHRONA tj. 9001 (jakościowe), 18001 (bhp), 45001 (środowiskowe), 27001 (ochrona informacji) oraz 26000 (społeczna odpowiedzialność biznesu). Dzięki temu klienci mają pewność, że wszystkie systemy wdrożone są zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami zarządzania. 

Firma stawia na innowacyjne usługam. Wśród nich są vPatrol – usługa zdalnej kontroli bezpieczeństwa, która umożliwia oszczędności dla klienta na poziomie nawet 70% oraz ochronę na wyższym niż dotychczas poziomie i stanowi alternatywę dla ochrony fizycznej, vPatrol Tower – inteligentny system monitoringu wizyjnego, zapewniający kompleksową 24 godzinną ochronę, niezależnie od warunków pogodowych i infrastruktury. Na szczególną uwagę zasługuje również Sala Rozmów Niejawnych – jedyna taka w województwie kujawsko-pomorskim. Miejsce, które zapewnia pełną dyskrecję i tajność podczas prowadzonych rozmów “wrażliwych” czy w trakcie spotkań biznesowych lub rządowych. 

Dlaczego innowacje są tak istotne dla TAURUS OCHRONA?

  • Ponieważ patrzymy strategicznie na nadchodzące kolejne lata. Biznes w Polsce i na świecie rozwija się w niebywałym tempie, a firmy zgodnie z rytmem rozwoju biznesu potrzebują coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Naszą misją jest sprostać tym wymaganiom i nieprzerwanie pracować nad kolejnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Prezes Zarządu Krzysztof Łęcki. – Innowacje to sposób działania, który z założenia korzysta z doświadczenia, ale kieruje się wizją funkcjonowania uwzględniającą potrzeby i oczekiwania klientów. Innowacje to ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań, połączenie wiedzy, inspiracji i doświadczeń z odważnym patrzeniem w przyszłość – dodaje.

Firma jest liderem innowacyjności w zakresie zabezpieczeń technicznych oraz ochrony osób i mienia. Bazuje na innowacyjnych rozwiązaniach jak usługi vPatrol oraz vPatrol Tower, które zapewniają kompleksową ochronę 24h/7 oraz reprezentują najnowocześniejsze rozwiązania elektronicznej ochrony online.

Kilkunastoletnie doświadczenie TAURUS OCHRONA zdobyte przy współpracy z przedstawicielami branży OZE, pozwala na umiejętną ocenę zagrożenia dla każdej budowy, a tym samym na dobór jak najlepszych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i spokój inwestycji.