KUJAWSKI TRUCK CENTER w gronie wystawców Auto Moto Show Toruń

Mistrz wagi ciężkiej i niezwykle wszechstronny wojownik wkraczają do gry! Mercedes-Benz Actros z edycji SmartTruck oraz nowy FUSO Canter zaprezentują się na stoisku dealera – firmy Kujawski Truck Center z podtoruńskiego Rogówka.

Chcecie poznać nowy wymiar aut ciężarowych? Dzięki kolejnemu z naszych wystawców firmowych, spółce Kujawski Truck Center, podczas Auto Moto Show Toruń 2021 będziecie mogli zobaczyć jak intrygujący może być ciągnik Mercedesa. Mniejsze zużycie paliwa, interaktywne ekrany, wczesna i automatyczna diagnostyka, dynamiczny design to niektóre wyróżniki Actrosa z edycji SmartTruck, który zostanie zaprezentowany 04 września w toruńskim MotoParku. Ta czerwona ciężarówka napędzana silnikiem o mocy 480 koni jest niezwykle bezpieczna, komfortowa i ekonomiczna. Wszystko dzięki pracy innowacyjnych rozwiązań takich jak system kamer zamiast lusterek, lokalizacji z precyzją map 3d, multimedialnego kokpitu. Wartym podkreślenia jest będący w standardzie system Active Brake Assist piątej generacji. Wspomaga on kierowcę wykonując całkowite hamowanie przy niespodziewanych przeszkodach, poruszających się lub stojących pieszych. 

Obok SmartTrucka Kujawski Truck Center zaprezentuje też nową wersję wielozadaniowego FUSO Cantera – ciężarówki niezwykle lekkiej, zwrotnej, o dużej ładowności i wytrzymałości, niezastąpionej przy realizacji różnorodnych zadań miejskich, komunalnych, budowlanych, związanych z branżą spożywczą. Canter to pojazd z 3-letnią gwarancją, dostępny również z zabudową firmową przez co okres oczekiwania na jego dostawę może być znacznie krótszy. Ta lekka, niezwykle wszechstronna ciężarówka jest w stanie sprostać wyszukanym wymaganiom nawet bardzo wymagających klientów.

Kujawski Truck Center Sp. z o.o. to autoryzowany dealer i serwis samochodów ciężarowych marki Mercedes Benz Truck z siedzibą w Rogówku k. Torunia. Dealer prowadzi sprzedaż nowych ciężarówek, w tym należącego do grupy Daimler Fuso Cantera, a także samochodów używanych oraz naczep.

Kujawski Truck Center jako jedyny w regionie oferuje usługi serwisowe 24h na dobę. Posiada autoryzowany serwis ciężarówek oraz autobusów marki Mercedes, Setra, naczep Krone, Wielton i Schwarzmuller. W jednym miejscu świadczy usługi blacharskie, lakiernicze, myjnię, a co najważniejsze służy fachowym wsparciem technicznym dotyczącym największych pojazdów. Wartym wyróżnienia jest usługa montażu urządzeń Toll Collect,, możliwość dokonania kalibracji tachografu, sprawdzenia wszelkich kluczowych urządzeń pod kątem poprawności ich funkcjonowania, zgodnie z parametrami maszyny. W Rogówku jest również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, istnieje ponadto możliwość wykonania geometrii 3D osi ciężarówek, naczep i autobusów.

Więcej na temat Firmy na fanpage’u https://www.facebook.com/kujawskitruckcenter oraz na stronie www.ktc.mercedes-benz.pl.

UWAGA! Przy pomocy Actrosa Smart Truck wspólnie z Firmą Kujawski Truck Center dla uczestników i publiczności AMS Toruń przygotowujemy nie lada atrakcję i… wyzwanie. Dla najlepszych przewidziane będą nagrody. Szczegóły tej NIESPODZIANKI podamy po weekendzie.