PITBIKE.PL – kolejny wystawca firmowy na AMS Toruń

W naszej strefie Firmowej na Auto Moto Show Toruń znajdziecie maxi gracza z rynku minimotocykli! PitBike.pl to sklep internetowy, który jest jednym z najpopularniejszych Pit Bike’owych sklepów w sieci.

Jeżeli jesteście zainteresowani tą odmianą motoryzacji, to znajdziecie w nim wszystko – od szerokiej oferty motocykli i quadów, po najwyższej jakości ubrania ochronne, akcesoria oraz części zamienne do tego typu pojazdów. Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie internetowym można obejrzeć i kupić również w sklepie stacjonarnym.
Pit Bike’i cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Na początku kojarzyły się tylko z “małymi motorkami”, którymi można było po prostu fajnie pobawić się, pojeździć po polach i lasach. Dzisiaj niektórzy również kupują je właśnie w tym celu, jednakże wiele osób traktuje je już bardzo poważnie. W Polsce organizowane są nawet w pełni legalne zawody pod patronatem Polskiego Związku Motorowego – Puchar Polski Pit Bike Off-road oraz Puchar i Mistrzostwa Polski Pit Bike SM. Dlatego asortyment sklepu PitBike.pl również znacznie się zmienił. Znajdziecie tam bardzo szeroką gamę pojazdów, aby każdy, niezależnie od tego, czy chce jeździć amatorsko, czy też profesjonalnie, mógł wybrać sprzęt dla siebie. W skład ich oferty nie wchodzą już tylko minicrossy, ale również tzw. Dirt Bike’i, czyli motocykle bardzo przypominające pełnowymiarowe motocykle motocrossowe i enduro, a także quady – zarówno sportowe, jak i przeprawowe.
Główną zaletą sklepu PitBike.pl jest to, że po zakupie motocykla, klient nie zostaje ze wszystkim sam. Firma utrzymuje ze swoimi klientami stały kontakt, dzięki czemu w razie, gdyby potrzebował części zamiennych lub środków przeznaczonych do konserwacji swojej maszyny, ich eksperci bardzo chętnie doradzają w wyborze oraz dopasowaniu odpowiednich produktów do danego modelu. Bardzo ważne dla ekipy PitBike.pl jest również bezpieczeństwo klientów, dlatego w sklepie znajdziecie również ochraniacze, buty i stroje przeznaczone do jazdy motocyklem. Ponieważ poziom jazdy na minimotocyklach jest coraz wyższy, bardzo ważne jest, aby każdy zawodnik miał odpowiednio dobrane i dopasowane ochraniacze, aby uniknąć podczas jazdy kontuzji. W wyborze ekwipunku z miłą chęcią pomogą doświadczeni doradcy.
Jeśli kręcą Was motocykle, lubicie czasem trochę się pobrudzić oraz kochacie adrenalinę – zapraszamy do ich salonu. Na pewno odnajdziecie się w nim świetnie, a maszyny z oferty PitBike.pl dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń!
Zapraszamy na stronę sklepu – https://www.pitbike.pl/.
Szerzej ich maszyny i ofertę będziecie mogli poznać również na naszym evencie 04 września w MotoParku Toruń.