Strefa CABRIO na Auto Moto Show Toruń

Kolejna strefa na naszym evencie! W tej zobaczycie auta o nadwoziach typu cabrio, roadster i targa,  w tym też rzadkie modele i egzemplarze z limitowanych wersji.

W tym sektorze wystawy w ramach AMS znajdziecie m.in. tego oto niezwykle efektownego i bardzo rzadko spotykanego na naszych drogach Opla GT z 2007 roku. Wyprodukowano zaledwie 7519 egzemplarzy tego modelu. W polskich salonach sprzedano raptem 28 sztuk. Samochód jest wyposażony w dwulitrowy turbodoładowany silnik o mocy 264 KM i tylny napęd, co jest gwarancją niesamowitych emocji w trakcie jazdy.

Tego typu wydarzenie jak AMS Toruń chyba nie mogłoby odbyć się bez kultowego i niezwykle popularnego obecnie w naszym kraju roadstera, jakim jest Mazda MX-5. Jest nam niezmiernie miło, że swój liczny akces do udziału w organizowanej przez nas imprezie zgłosiła kujawsko-pomorska grupa fanów Miaty. Dzięki niej w strefie Cabrio oraz bezpośrednio przylegającej do niej strefie klubowej zobaczycie znakomicie utrzymane egzemplarze tego modelu z różnych generacji i wydań. Nie zabraknie limitowanych wersji MX-5. Pojawi się też Miata o mocy… 443 KM!

W strefie Cabrio zobaczycie też auta innych marek, takich jak choćby Renault czy Saab.