PAKO RACING i marka STELS na Auto Moto Show Toruń

Przedstawiamy kolejnego z wystawców firmowych, którego spotkacie na naszym evencie 04 września w toruńskim MotoParku – to serwis motocykli i dealer mocnych rosyjskich quadów. 

Firma PAKO RACING od 10 lat zajmuje się serwisem motocykli, ATV, UTV oraz sprzętu wodnego. To jednocześnie dealer marek CF Moto, Stels i RM, a także punkt serwisowy BRP (Sieci Dealer ATV). Pako Racing do swojej oferty od tego roku wprowadziło też chip tuning i inne przeróbki softu w pojazdach, np. Speed Limiter OFF . W swojej ofercie dla motocykli i ATV mają ponadto pełną gamę usług serwisowych, począwszy od serwisów olejowych po wymiany ogumienia i diagnostykę komputerową. Firma z podtoruńskiego Głogowa zajmuje się także przeróbkami motocykli typu cafe racer, bobrer, itp. oraz oryginalną diagnostyką całej gamy BRP.

Pako Racing jest także pośrednikiem w ściąganiu pojazdów z USA i Kanady oraz autoryzowanym przedstawicielem marki Motul. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na fanpage’u https://www.facebook.com/PakoRacing. Siedziba firmy mieści się pod adresem ul. Sportowa 4, 87-123 Głogowo.

Stels to marka pochodząca z Rosji. Wykonanie tych pojazdów to połączenie solidności z prostotą. Większość elementów produkowana jest w Rosji. Pojazdy występują w 3 wersjach pojemnościowych – 650/800/850 oraz w 2 wersjach konstrukcyjnych Standard i Trophy (ta wersja ma dodatkową chłodnicę wyniesioną do góry, co zabezpiecza maszynę przed przegrzaniem przy pokonywaniu wyjątkowo trudnego terenu).

Seryjnie pojazdy są bardzo dobrze wyposażone. Posiadają: wspomaganie kierownicy, całe oświetlenie w technologii LED, wciągarkę o uciągu 2t, aluminiowe osłony spodu, wypinany hak do przyczepki, gniazdo z oświetleniem do przyczepki, dwa oddzielne miejsca dla kierowcy i pasażera (amortyzowane oparcie pasażera), dwa gniazda hermetyczne 12V, zrywkę jak w motocyklu żużlowym oraz kanadyjską przekładnię napędową CVTech.

Są to pojazdy idealnie nadające się do rekreacji i wycieczek, dające duży poziom komfortu. Dzięki silnikom w układzie V mają duży moment obrotowy, co przekłada się na niezwykłą przyjemność z jazdy. Są to pojazdy wykonane “po rosyjsku”, czyli siermiężnie, ale daje to prostotę w użytkowaniu i naprawach. Duży prześwit i niska masa własna sprawiają, że te maszyny świetnie sprawdzają się też w ciężkim terenie. Są idealnie także do pracy w gospodarstwach rolniczych, agroturystyce, leśnictwie oraz dla wszystkich służb jako pojazdy do zadań specjalnych i patrolowania. Dzięki dużej ilości akcesoriów można je dopasować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wśród tych dodatków są chociażby: kufer o pojemności aż 120 litrów, dodatkowe kanistry na paliwo, czy też oświetlenie LED.

Więcej informacji na temat pojazdów marki Stels znajdziecie na https://www.stels.pl/quady, a także podczas wystawy na Auto Moto Show Toruń. ZAPRASZAMY NA ICH STOISKO!