Macie FAJNE AUTO? Pokażcie je na naszym evencie!

Posiadacie wyjątkowy samochód, który jest Waszą pasją i powodem do dumy? Wasz znajomy ma super furę, którą warto pokazać innym? ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ!

Na Auto Moto Show Toruń 2021 zobaczycie dwie grupy wystawców: firmy, prezentujące nie tylko pojazdy, ale jednocześnie swoją ofertę, a także WYSTAWCÓW INDYWIDUALNYCH (PRYWATNYCH), którzy zaprezentują wiele niezwykłych aut i motocykli, będących ich pasją i powodem do dumy. Wśród osób z tej drugiej grupy jest m.in. Paweł, który zgłosił do prezentacji dwa efektowne Mercedesy: bardzo zadbaną, klasyczną 190-tkę (W201) i tę oto ekskluzywną i bardzo mocną maszynę – W221 S63 AMG (na zdjęciu). Obie “gwiazdy” zobaczycie rzecz jasna w strefie Mercedes. Jak się zgłosić do udziału w wydarzeniu jako wystawca indywidualny? Każdy tego typu wystawca zgłasza się samodzielnie (wyjątkiem mogą być jedynie zgłoszenia od klubów). Zgłoszenia dokonywane są poprzez pocztę e-mail na adres kontakt@ams-torun.pl. W treści wiadomości powinny być podane: 

  • imię i nazwisko właściciela / użytkownika pojazdu, który weźmie udział w evencie
  • numer telefonu do ewentualnego kontaktu 
  • marka, model, ewentualnie wersja auta
  • rok produkcji pojazdu
  • krótka specyfikacja techniczna wraz z listą modyfikacji, jeżeli takie zostały dokonane
  • mile jest też widziany krótki opis (kilka zdań), jeżeli samochód z jakiegoś szczególnego względu jest charakterystyczny, ma jakąś ciekawą historię, itp. 
  • do opisu pojazdu powinny być załączone zdjęcia (na fotografiach potrzebnych do weryfikacji pojazdu powinien być ukazany stan wizualny pojazdu z różnych stron, adekwatny do tego jak samochód będzie wyglądał w trakcie wydarzenia).

Samochody zgłaszane do udziału w wystawie w ramach AUTO MOTO SHOW Toruń 2021 powinny być w dobrym stanie technicznym a w szczególności wizualnym. Pojazdy nie powinny posiadać istotniejszych defektów zewnętrznych, w szczególności nie mogą mieć zauważalnych ognisk korozji, większych zarysowań i odprysków lakieru, wgnieceń karoserii, popękanych i zdekompletowanych zderzaków, wyraźnych uszkodzeń progów, itp. W zakresie malowania karoserii nie powinno być wypłowień, zaprawek, plam, etc., a całe malowanie musi być spójne w zakresie wszystkich elementów (jeżeli do malowania samochodu wykorzystano więcej niż jedną barwę lakieru lub wykorzystano dodatkowe formy zdobienia karoserii pojazdu, elementy powinny współgrać ze sobą, tworzyć spójną koncepcję).

Pojazd powinien być w co najmniej dobrym stanie mechanicznym. Zabronione są wszelkie wycieki płynów eksploatacyjnych i defekty w pracy silnika świadczące o jego uszkodzeniu.

Wystawcy indywidualni za udział w wydarzeniu NIE PONOSZĄ ŻADNYCH OPŁAT.

Przesłanie zgłoszenia wiąże się z jednoczesnym wyrażeniem zgody przez uczestnika wydarzenia na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. nr 133 poz. 883, z późniejszymi zmianami) oraz przepisami RODO. Przekazane dane zostaną użyte przez organizatora wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia do uczestnictwa w wydarzeniu. Niniejsze dane nie będą w żaden sposób wykorzystywane przez organizatora wydarzenia w celach marketingowych bądź handlowych.